15 лютого 2024 р. професор, завідувач кафедри та доценти Дідик Н.М., Панчук Н.П. та Савіцька О.В. взяли участь у роботі Х міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ», зорганізованої Національним авіаційним університетом (м.Київ). Під час роботи конференції в процесі жвавого обговорення відбувся обмін досвідом, передовими освітніми технологіями, презентація освітніх проєктів; обмін дослідницьким досвідом тощо.  Загалом участь у конференції дозволила презентувати науковій спільноті України та зарубіжжя наукові надбання кафедри та познайомитися з творчим підходом до вирішення актуальних проблем сучасної освіти представниками різних країн світу у галузі освіти.