13 лютого 2024 року кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології освіти взяла участь у грантовому проєкті та провела тренінгове заняття: «Дозволь собі бути щасливою» для внутрішньо переміщених осіб в Муніципальному ресурсному центрі підтримки ВПО Кам’янець-Подільської міської ради.

Учасники тренінг в груповій роботі розвивали цінні соціальні навички; виражали через творчість думки і почуття; усвідомлювали та оцінювали свій внутрішній світ; переборювали внутрішні конфлікти та тривоги; формували моделі поведінки, що дозволяють стати щасливими та насолоджувались спілкуванням.

Захід організовано в рамках грантового проєкту ініціативи: «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС та впроваджується ПРООН. Проєкт реалізує ГО «Інститут соціально-економічних регіональних досліджень» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою, Департаментом гуманітарної політики, Департаментом соціального захисту населення та ГО «Український Тил».