Перелік опублікованих за темою дослідження підручників, навчальних посібників, словників, довідників:

1. Карамушка Л.М., Толков О.С. Формування психологічної готовності персоналу вищої школи до діяльності в умовах соціально-економічних змін: монографія. Київ – Кам’янець-Подільський : Медобори-2006, 2013. 254 с.
  2. Дуткевич Т.В., Панчук Н.П. Психологія вищої школи (курс лекцій): навч. посібник. 3-е видання, доповнене. Кам’янець-Подільський: Друк-Сервіс, 2013. 224 с.
  3. Бахмат Н.В., Дуткевич Т.В., Попова Л.Б. Програма та методичні рекомендації до педагогічної (асистентської) практики. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Кам’янець-Подільський : ПП Буйницький О.А., 2014. 64 с.
  4. Карамушка Л.М., Толков О.С. Методики діагностики психологічних особливостей інноваційних змін в освітніх організаціях: навчальний практикум для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі післядипломної педагогічної освіти. Київ : ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», 2015. 32 с.
  5. Дуткевич Т.В. Конфліктологічна компетентність як чинник професіоналізації менеджера освіти. Сучасні акмеологічні дослідження: теоретико-методологічніта прикладні аспекти : монографія / редкол. : В.О.Огнев’юк, С.О. Сисоєва, Я.С. Фруктова. Київ : Київ. ун-т ім. Б. Грінченка, 2016. С.816-836.
  6. Савицька О.В. Педагогічна практика: програма і методичні поради для студентів факультету іноземної філології: навчально-методичний посібник /за заг. ред. Т.П.Білоусової, [укладачі Білоусова Т.П., Вонсович В.П., Главацька О., Наїста О.П., Савицька О.В., Шулик П.Л.] Кам’янець-Подільський: ТОВ «Друк-Сервіс, 2016. С.94-151.
  7. Панчук Н.П. Становлення ціннісної сфери майбутнього педагога: навчально-методичний посібник для студентів ВНЗ. Кам’янець-Подільський, 2016. 124с.
  8. Панчук Н.П. Основи психолого-педагогічної діагностики (Конспект лекцій): навчальний посібник. Кам’янець-Подільський, 2016. 56 с.
  9. Дуткевич Т.В. Теорія і практика розвивально-корекційної роботи психолога (Теоретичний курс) : навч. посіб. для студентів ВНЗ спеціальності 053 Психологія. Київ : КНТ, 2017. 265 с.
  10. ДуткевичТ.В. Загальна психологія. Теоретичний курс: навч. посіб. Київ : Центр учбової літератури, 2017. 388 с.
  11. Дуткевич Т.В. Психологія конфліктності студентів педагогічних спеціальностей. Монографія / Т.В.Дуткевич. Київ.: «КНТ», 2021.  240 с.
  12. Саморегуляція психоемоційних станів студентів в ситуації іспиту (методичні рекомендації для студентів денної та заочної форми навчання / укладач Савицька О.В. Київ: КНТ, 2022. 72 с
  13. Дуткевич Т.В. Методи інтерактивного навчання на практичних заняттях з психології. Методичні рекомендації. Київ: КНТ, 2022. 84 с.