Доцент Панчук Н.П. взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Світ дидактики: дидактика в сучасному світі» (07-08 листопада 2023 року, Національна академія педагогічних наук України, Інститут педагогіки НАПН України, м. Київ). Мета заходу – висвітлення й апробація результатів наукових досліджень з питань сучасної дидактики в Україні й у світі. Партнерамии конференції є провідні навчальні та наукові установи України, Латвії та Румунії: Міністерство освіти і науки України, Відділення загальної середньої освіти НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Rēzeknes Tehnoloģijuak adēmija (Республіка Латвія), LUMEN Conference Center (Румунія), Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка.