12 вересня 2023 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в рамках інформаційного консалтингу «2023-2024 навчальний рік: стратегії якісної освіти» відбувся науково-методологічний сертифікований семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти Кам’янець-Подільської територіальної громади на тему: «Особливості подолання посттравматичного стресового розладу у дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану». У роботі семінару взяли участь практичні психологи й вихователі ЗДО та консультанти Центру професійного розвитку у кількості 24 особи. Доценти Н.М.Дідик, Н.М.Гончарук, О.М.Чайковська ознайомили присутніх з інноваційними технологіями роботи практичного психолога з дітьми в умовах воєнного стану. Цікавим був виступ виступ практичного психолога ЗДО №22 Д.М.Копилової. Присутні обмінялись досвідом психологічної допомоги дітям з ПТСР та забезпечення їхнього психологічного здоровʼя.