Доцент Савицька О.В. та старший викладач Дорофей С.В. в період з 19 червня по 28 липня взяли участь у програмі академічної мобільності (у формі міжнародного науково-педагогічного дистанційного стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО I–IV рівнів акредитації) на тему: «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання. Реалізація міжнародних освітніх проєктів у фінансовій перспективі ЄС» від Collegium Civitas (м. Варшава, Республіка Польща). Результатом академічної мобільності стало підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки з питань інтернаціоналізації освіти, знайомство з новими та інноваційними методами навчання, які широко використовують у колегіумі Civitas, підвищення рівня професійної майстерності у застосуванні сучасних технологій дистанційного навчання та різноманітних застосунків для інтенсифікації освітнього процесу. В процесі підготовки та представлення проєкту «Досвід Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в галузі інтернаціоналізації: сприятливі фактори та обмеження» доцент Савицька О.В. та ст. викладач Дорофей С.В.  мали змогу представити  здобутки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  в науковій та освітній діяльності.