Доцент Панчук  Н.П.  долучилася до роботи конгресу «Діти та війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу» організованого за підтримки МОЗ України, Фундації «Фонд дитячої лікарні» Латвії, Асоціації дитячих лікарень України.

Провідні психологи, науковці, лікарі України та гості з США, Латвії, Литви, Великобританії та інших країн обговорювали проблеми надання першої психологічної допомоги дітям з воєнною травмою, дітям переселенцям, які знаходились в окупації, профілактики та лікування ПТСР, ресурси психологічної інтервенції для роботи фахівців з психологічною воєнною травмою. Також провідними національними та міжнародними науковцями різних галузей медицини: психіатрами,  фізичними терапевтами, педіатрами, неврологами, кардіологами, лікарями сімейної медицини, а також психологами, представлено особливості лікування, профілактики та реабілітації загальносоматичних захворювань, їх прояви, міждисциплінарний підхід фахівців до складних клінічних ситуацій.