Жовтень і листопад — це традиційно  місяці зустрічей зі стейкхолдерами. Цього року робоча зустріч гаранта ОПП «Практична психологія» професора Тетяни Дуткевич  відбулася з директором Кам’янець-Подільського зош № 15 Чижевською О.М.  На зустрічі були присутні Залевська С.Д., заступник директора Кам’янець-Подільського зош № 15, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології освіти Савицька О.В., кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології освіти Дорофей С..В.

Під час зустрічі було обговорено можливості реалізації програмних результатів навчання під час проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія в закладі освіти, удосконалення освітньо-професійної програми через розширення переліку вибіркових дисциплін тощо.

Усі висловили сподівання на тривалу плідну й взаємовигідну співпрацю.