6-7 лютого 2020 р. підбито підсумки І (університетського) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з психології серед студентів, для яких навчальна дисципліна «Психологія» не є спеціальністю.Участь в олімпіади взяли студенти факультетів фізичної культури, української філології та журналістики, іноземної філології, фізико-математичного, природничого, історичного, педагогічного факультетів.

Переможцями стали здобувачі вищої освіти:

Величко Денис, Ковальчук Галина (фізико-математичний факультет),

Войтков Андрій (факультет фізичної культури),

Гарбуз Аліна (факультет української філології та журналістики),

Трохіна Юлія (історичний факультет),

Худик Вікторія (природничий факультет),

Чубатько Анастасія, Яворська Ольга (педагогічний факультет)

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології відбудеться на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» у м. Одеса.

До участі у наступному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з психології рекомендовані студенти фізико-математичного факультету Величко Денис і Ковальчук Галина (науковий керівниккандидат психологічних наук, доцент кафедри психології освіти Панчук Н.П.).