15 квітня 2021 року  було проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ: СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ», Її учасниками стали 34 майбутніх практичних психологів, педагогів, військових, керівників закладів освіти,  7 закладів вищої освіти   Києва, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Хмельницького та Херсона. Під час конференції було обговорено проблеми прикладного застосування психології в менеджменті, в сфері реклами і бізнесу, освіті, військових, правоохоронних структурах, розглянуто гендерні аспекти практичної психології та інноваційні технології діяльності практичного психолога різних сфер суспільної практики.

За результатами роботи Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції видано збірник наукових праць