Викладачі кафедри психології освіти обговорили пропозиції та зауваження стейкголдерів до проєкту освітньо-професійної програми «Практична психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки. У обговоренні взяли участь викладачі кафедри психології та практичний психолог  НВК№3 м. Камʼянця-Подільського Гордій Т.В., директор комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Кельменецької райради Гричанюк Б.В., психолог ДНЗ Олішевська О., завідувач Сокирницького дошкільного навчального закладу Закарпатська обл., Хустський р-н Петечел Н.І., Сечейко О.В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри  авіаційної психології Національний авіаційний університет, м. Київ. Під час обговорення було зазначено, що проєкт освітньо-професійної програми увідповіднюється з нормативними документами й відповідає вимогам до підготовки сучасного фахівця.